Noc w Trójmieście


   Rzesze internautów poznały serię czterech filmów Noc w Trójmieście, zastanawiając się, komu tu właściwie odbiło... Kim oni są?! Kto za nimi stoi? Czy maczał w tym palce Tadeusz Broś? Odsłońmy zatem rąbka tajemnicy...

   Filip, Hokej, Pereł i Ziółek – ekipa trójmiejskich freaków – sami nie wiedzą, co popycha ich do toczenia beczki. Lub co toczy ich do jej popychania. Może wylana niechcący w dzieciństwie na głowę puszka butaprenu lub zbyt pospiesznie spożyta oranżada w proszku spowodowała w ich mózgach uszkodzenie tych kilkunastu neuronów odpowiedzialnych za noszenie koszuli w spodniach oraz słuchania Bajmu?wb_noc_filip.jpg
Filip – szalony wokalista, przyczajony grandżowiec, od dwóch lat londyńczyk, a od niedawna fotograf-amator. Inicjator beczek, urodzony prowokator. Choć jego ciało przebywa w okolicach Camden Town, dusza przybita jest małym gwoździkiem gdzieś do podłogi w sopockim SPATiFie.
Od małego uwielbiał Adama Słodowego i wynalezionego przez niego kartonowego misia Yogi z rotującymi czterema nogami.

wb_noc_hokej.jpg
Hokej
– maniak mrożonego, czarnego gumowego krążka i dobrej literatury, układa słowa w jednej z warszawskich agencji reklamowych. Chociaż nie bierze już udziału w toczeniu beki, wciąż pozostaje w mentalnym kontakcie z Centralą Rybną w Trójmieście. Chociaż jest najmłodszy w ekipie, doskonale wie czym pachnie saletra zmieszana z cukrem...


wb_noc_kowik.jpgKowik – posiadacz kilku ładnych gigabajtów wiedzy mózgowo-rdzeniowej o muzyce i filmie. Małomówny, ale celnie puentujący. Nigdy nie nauczył się lutować rezystorów, ale świetnie rzuca tłuczkiem do mięsa. Wykształcony prawnik, obecnie działa jako wolny strzelec, chociaż pochodzi spod znaku Panny. W dzieciństwie nadużywał czasopisma "Mały Modelarz".


wb_noc_perel.jpg
Pereł
– nieodkryty talent freestylowy, filozoficznie zgłębia istotę beki, połykając kilometry trójmiejskich szos swoim wiernym Golfem. Na co dzień układa dziwne reklamy i zastanawia się, jak zdjąć sobie "trójmiejskiego simlocka", który wciąż trzyma go w tym dziwnym mieście.
Jako jedyny z paczki wie, jak pachnie palony klocek Lego...


wb_noc_ziolek.jpg
Ziółek
– miłośnik rogowych okularów i wykręconej muzyki, często wykręca ręce bratu oraz żarówki z żyrandola. Nosi grzywki. Od jakiegoś czasu analizuje zapach rzeki Tamizy oraz spożywa waciate angielskie kanapki.
Niestety, nie potrafi wyrzec się kiszonych ogórków i grania w Czempionszipa. Potrafi naostrzyć finkę za pomocą szwedki i doskonale wie, o której odjeżdża nocny na Chełm. 


   Kochacie nas? Jeżeli tak, to dajcie upust emocjom i skrobnijcie maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ! Zapraszamy też na oficjalną stronę Nocy w Trójmieście - www.nocw3miescie.prv.pl oraz bloga ekipy.
   Łapy w górę i dabu-dibu-daj!


  {jos_sb_discuss:9}

Komentarze (0)

Zapisz się do RRS feed tego komentarza

Pokaz/Ukryj Komentarze

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

Powered by Azrul's Jom Comment for Joomla!
busy
 
}

info dla autorów

Szanowny Autorze, zapraszamy do współpracy z magazynem pinezka.pl. 
> Tutaj znajdziesz informację < dotyczącą warunków publikacji tekstów oraz współpracy z nami. 

Info i kontakt


 

Kontakt:  
{
logowanie dostępne tylko dla członków redakcji Pinezka.pl