Alfabet Trzydziestki

    Jest w Internecie pewne forum. Forum dla Dziewczyn po Trzydziestce. Dziewczyny, oprócz podobnego wieku, łączy znacznie więcej.
A ile dzieli!
    Te wszystkie różnice i podobieństwa ujawniają się w tysiącach forumowych wątków, które w tym dziale Pinezki analizujemy i wyciągamy wnioski, rozkładając na litery pierwsze obraz Nieprzeciętnej Kobiety... Niekoniecznie alfabetycznie!B jak buty

ilustr. slovika
Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że obuwie jest rzeczą przydatną i pożyteczną. Pod większością szerokości geograficznych bez obuwia żyć się nie da.
Ale większości trzydziestek wydaje się, zwłaszcza na przełomie pór roku, że nie  posiadają też umiejętności przetrwania bez  konkretnego modelu.

czytaj dalej…
 

O jak ogród


czyli grzebanie się w ziemi i inne tego typu przyjemności

ilustr. Joanna Titeux    Trzydziestka zabiera się do sadzenia profesjonalnie. Odwiedza znany sklep ogrodniczy albo supermarket i dokonuje zakupu najpotrzebniejszych akcesoriów, a więc: doniczki (w tym kilka na zapas, no bo skoro ładne to zawsze mogą się przydać), worki ziemi, sadzonki lub ziarenka, przy okazji kilka iglaków, nawóz oraz wyjątkowo niezbędne narzędzia. Nie można zapomnieć również o rękawiczkach, bo domycie rąk po dniu grzebania w ziemi może być trudne.
czytaj dalej…
 

C jak cellulitis

 

...czyli jeden z tych powodów, dla których lepiej być facetem - oni nie wiedzą co to jest!

    Mimo że wiele Trzydziestek usiłowało im GO pokazać. W wielu przypadkach mężczyźni wykazują zupełny brak zrozumienia i albo pukają się w czoło (że niby taką bzdurą się przejmować?), albo... pokazują swój.

czytaj dalej…
 

S jak szafa

ilustr. spinelli/pinezka.pl
   Nie ma nic bardziej kobiecego niż SZAFA... bo, po pierwsze, kobiecie nieodzowna (ileż marzeń o osobnej, tylko dla siebie! Ile westchnień do garderoby, a nie zwykłej, ikeowskiej, marnej szafy...)

czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
}

info dla autorów

Szanowny Autorze, zapraszamy do współpracy z magazynem pinezka.pl. 
> Tutaj znajdziesz informację < dotyczącą warunków publikacji tekstów oraz współpracy z nami. 

Info i kontakt


 

Kontakt:  
{
logowanie dostępne tylko dla członków redakcji Pinezka.pl